Kde nás najdete?

Skautská klubovna "U tří smrčků"

Adresa klubovny
  • U Stadionu 709, 537 03 Chrudim

Klubovna se nachází na sídlišti U Stadionu, v budově bývalé kotelny, u prvního panelového domu naproti základní škole (u mostu přes řeku). Vchod do klubovny je zezadu v rohu(od sídliště), zepředu (od řeky) je bar.

Popis cesty z nádraží ke klubovně (1,5 km)

Po tom, co vyjdete z budovy nádraží ČD (nebo od autobusu), se vydáte ulicí doprava, a zahnete první ulicí doleva. Uprostřed ulice zabočíte vpravo přes parkoviště a projdete mezi paneláky. Přejdete na druhou stranu další ulice a zahnete vlevo na semafor, kde přejdete. Pak projdete šikmo doprava k řece a půjdete stále proti jejímu toku. Cestou minete ČSAD a ZŠ. Klubovna je bývalá kotelna u prvního paneláku za ZŠ (u mostu pro pěší).
(Některé autobusy zastavují na zastávkách Kalábrie nebo nemocnice, ze kterých je cesta o polovinu kratší.)

Cesta na mapě